SENIOREN - HET NIEUWS

04-06-05

Op warme rolschaatsbaan Zuiderpark is E.D.R.C. AGOR uit Dordrecht te sterk

KRAPPE NEDERLAAG SENIOREN ROLHOCKEYTEAM E.H.R.C. MARATHON

Den Haag – Onder het toeziend oog van de camera van TV West heeft het seniorenteam van E.H.R.C. Marathon haar eerste thuis nederlaag geleden. Het talrijke publiek kreeg een boeiende wedstrijd voorgeschoteld waarbij scheidsrechter Peter van de Stel uit Papendrecht soms te veel toe liet. Soms waren de duels te stevig en aan de warme omstandigheden op de rolschaatsbaan waren de spelers van beide teams nog niet gewend waardoor de emoties soms een te grote rol speelden.
Uiteindelijk werd het met 6-9 een toch geflatteerde overwinning voor de bezoekers uit Dordrecht. Wederom deed het zeer jeugdige Haagse seniorenteam het goed in de hoogste senioren klasse van de Skate Bond Nederland.
 


Opvallend
The Mix is het ambitieuze programma van E.H.R.C. Marathon waarbij de jeugdige spelers worden gesteund door ervaren spelers. De rol van de ervaren spelers staat in het teken van de ontwikkeling. Het is mooi om te zien dat de ervaren spelers de jeugdigen het werk opdringen want zij moeten het tenslotte in de toekomst zelf gaan doen. Opvallend was dat in deze wedstrijd alle zes Haagse doelpunten werden gemaakt door de jeugdige spelers. Dit had de coach van het team uit het Zuiderpark enkele maanden geleden bij aanvang van het seizoen nooit gedacht. Dus het zit wel goed met de ontwikkeling van het team.

Programma
De wedstrijd tegen E.D.R.C. AGOR was de laatste thuiswedstrijd voor E.H.R.C. Marathon. De eerst volgende thuiswedstrijd staat gepland op 24 september om 20.00 uur tegen de koploper in de Nederlandse competitie V.R.C. uit Valkenswaard. De komende weken staan in het teken van de zomerstop en medio augustus worden de trainingen weer hervat en worden ter voorbereiding op het tweede deel van het seizoen enkele internationale toernooien gespeeld.